Neden Biz ?

                   

Neden Biz ?

Çocuklar oynayarak öğrenir ve gelişirler. İyi bir şekilde değerlendirilir ve şekillenirlerse topluma , ailesine faydalı, başarı ve tarihe ismini yazdıran kendisiyle barışık bireyler yetişir.

Biz ezberle değil araştırarak, sorgulayarak ve deneyimle öğrenen üretken çocuklar yetiştirmek için varız…..

Üniversitelerin okul öncesi eğitim bölümünden mezun öğretmenlerimiz ile müstakil güvenli, geniş bahçeli ve huzurlu binamızla çocuklarımızın ihtiyaçlarını ve gelişimlerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış mükemmel bahçemizle, yetenekleri doğrultusunda branş dersleri ile ( satranç, İngilizce, jimnastik, tiyatro, drama , halk oyunları , sanatsal çalışmalar- cam, seramik, ahşap boyama- , müzik ve ritim , resim. fen ve doğa etkinlikleri )

BİZ FARKLIYIZ.

Okulumuzda acil durumlar için ilkyardım eğitimi almış öğretmen kadromuz ve yöneticimiz ile tam teşkilatlı ilk yardım dolabımız bulunmaktadır

Fiziki açıdan uygun oyun grupları, ve bahçe oyuncakları ile geniş ön ve arka bahçemizle çocuklarımız güven içindedir. Gece ve gündüz 24 saat kayıt yapan 8 adet kamera sistemimiz giriş – çıkışlarımız kontrol altında tutulmaktadır.

Okulumuza aldığımız tüm mutfak ürünleri herkesin evine aldığı seçkin markalardır. Ahçımız mutfağımızda hijyenik şartlarda listemize uygun hazırlanmaktadır. Yemek listemizi aylık takip etmek üzere size teslim etmekteyiz. İsterseniz internetten de takip etmeniz mümkündür. Meyve suyu veya kompostolarımızı mevsimindeki meyvelerden okulumuzda imal etmekteyiz. Süt ve süt ürünlerini en seçkin markalardan seçmekteyiz.